Home / Dres Liverpool Ferdinand, Který Měl To štěstí Pracovat

Dres Liverpool Ferdinand, Který Měl To štěstí Pracovat

Dresy Liverpool  Ferdinand, který měl to štěstí pracovat s oběma muži na Old Trafford, o čtyřnásobném vítězi Zlatého míče a novém rekordním střelci United řekl: „Cristiano měl absolutní touhu být nejlepším jednotlivcem na světě.

„Wayne by řekl: ‚Chci být nejlepší na světě, ale udělám to tak, že budu týmovým hráčem‘.

Walcott o telepatickém spojení s Rooneym

"To mu nedovolilo být mužem 40 gólů za sezónu, kterým mohl být."

„Musíte si pamatovat, že hrál na levém křídle polovinu doby, kdy tam Ronaldo byl posledních pár let, aby kryl krajní obránce, kteří začali více útočit.

"Udělal by to bez jakýchkoli otázek." Není mnoho hráčů s profilem Wayna Rooneyho, kteří by přijali takové rozhodnutí."

Rooneyho oddanost United byla v průběhu let bohatě odměněna a Ferdinand byl potěšen, když viděl, že má náskok před legendárním Sirem Bobbym Charltonem, když vstřelil svůj 250. gól za klub při remíze 1:1 se Stoke.

Rooneyho kariéra v Man Utd na lince

Dodal: "Velkou věcí pro Wayna Rooneyho bylo dostat se přes bariéru 250. To byl velký tlak. Lidé o tom neustále mluvili. Pokaždé, když se ho na to zeptali a přemýšlel o tom v pozadí." jeho mysl.

"Když se tam dostaneme, mohlo by to propustit čerstvějšího Wayna Rooneyho." Ale nemůžete uniknout tomu, když vám vaše tělo říká jednu věc. Myslím, Dětské Fotbalový Komplet  že Wayne je jediný člověk, který bude vědět, že je konec. Myslím, že v tom bodě ještě není. Může přispět mnoha způsoby."