Home / Detsky Dres Juventus Ronaldo Argentincovo úžasné

Detsky Dres Juventus Ronaldo Argentincovo úžasné

Dětské Dresy Juventus Ronaldo  Argentincovo úžasné úsilí znamenalo jeho pátý gól v 11 vystoupeních v La Lize v tomto volebním období, přičemž jeho výkon v poslední třetině nebyl tak vysoký jako v předchozích sezónách, a to kvůli rostoucím spekulacím o jeho budoucnosti.

Koeman hájil Messiho skromný rekord před gólovým pozápasem a zdůraznil skutečnost, že šestinásobný vítěz Zlatého míče stále dokáže zapůsobit obrovským způsobem, přestože na něj soupeř před každým zápasem míří jako na nebezpečného muže.

"Musíte si uvědomit, že mu to neusnadňují," řekl šéf Barcy o kapitánovi klubu po vítězství 1:0 nad Levante. "Je poznamenán mnoha [hráči]. Ale ukázal, že je rozhodující."

Barca je nyní v tabulce Ligy na osmém místě, devět bodů za prvními Real Sociedad a Atletico.

Už se naznačovalo, že Blaugrana jsou předurčeni k tomu, že by druhý rok za sebou přišli o trofej pro nejlepší hráče, ale Koeman stále věří, že jeho tým může zařídit comeback, pokud do své hry přidá klinický náskok.

"Samozřejmě můžeme vyhrát [titul]," Dětské Fotbalové Dresy Levně  řekl 57letý hráč novinářům. „Pokud se zlepšíme a budeme si více věřit a zlepšíme naši efektivitu [před brankou], je tu šance!